Registrace na doprovodný program veletrhu vědy 2018

Rezervace míst je závazná. Dostavte se s nejpozději 10 minut před začátkem akce s platnou vstupenkou v tištěné nebo elektronické verzi. Vstupenku naleznete v příloze e-mailu, který obdržíte po odeslání registračního formuláře.

Vyberte událost
Vyberte si kliknutím ze seznamu událost, o kterou máte zájem; zvolte typ registrace; vyplňte a odešlete registrační formulář. Obratem obdržíte e-mail se vstupenkou a rekapitulací vaší registrace.

Čtvrtek 7. červen 2018

Pátek 8. červen 2018

Sobota 9. červen 2018

Registrační formulář
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním registračního formuláře vyjadřuje registrovaná osoba souhlas se zpracováním osobních údajů, které poskytla dobrovolně v souvislosti s registrací na doprovodný program akce Veletrh vědy. Registrovaná osoba vyjadřuje souhlas se zpracováním poskytnutých údajů a s tím, že až do odvolání souhlasu budou údaje zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „Zákon“) správcem Středisko společných činností, v. v. i., se sídlem Národní 1009/3, Praha 1, PSČ 110 00, IČO: 604 57 856 (dále jen „Správce“) za účelem (i) registrace na doprovodný program akce Veletrh vědy; (ii) kontaktováním registrované osoby v souvislosti s registrací na doprovodném programu akce Veletrh vědy. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje poskytovatel dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně odvolat, a to na e-mailové adrese rezervace@veletrhvedy.cz. 
Odesláním registračního formuláře vyjadřuje registrovaná osoba souhlas se zpracováním osobních údajů, které poskytla dobrovolně v souvislosti s registrací na doprovodný program akce Veletrh vědy. Registrovaná osoba vyjadřuje souhlas se zpracováním poskytnutých údajů a s tím, že až do odvolání souhlasu budou údaje zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „Zákon“) správcem Středisko společných činností, v. v. i., se sídlem Národní 1009/3, Praha 1, PSČ 110 00, IČO: 604 57 856 (dále jen „Správce“) za účelem (i) zasílání informací o pořádaných akcích a jiných aktivitách. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje poskytovatel dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně odvolat, a to na e-mailové adrese rezervace@veletrhvedy.cz.